Konferencja FANB 2017 firmy Novum

fanb2017s1

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w jubileuszowym – X Forum Administratorów Novum Bank. Tematyką wiodącą tegorocznego Forum będą zagadnienia związane z hasłem: Bezpieczne rozwiązania w niebezpiecznych czasach.

Zaprezentujemy Państwu najciekawsze rozwiązania w zakresie nowych technologii informatycznych i teleinformatycznych ze szczególnym uwzględnieniem sfery bezpieczeństwa w bankowości. Dynamiczny rozwój bankowości elektronicznej i metod płatniczych wymaga nieustannej pracy nad doskonaleniem systemów zabezpieczeń, a także kształtowaniem świadomości pracowników i klientów banków w tym obszarze. Rolą banków, poza oferowaniem nowoczesnych funkcjonalności, ułatwień w obsłudze oraz oszczędności czasu, są działania zmierzające do maksymalnego wyeliminowania przestrzeni dla cyberprzestępczości, dlatego uznaliśmy, że zagadnienia związane z bezpieczeństwem w bankowości wymagają szczególnego omówienia.

Ponadto nie zabraknie także miejsca na prezentację najnowszych rozwiązań w systemie Novum Bank Enterprise, o które od ubiegłego roku wzbogaciła się oferta Novum.
Jak co roku zaprosiliśmy także prelegentów z firm dostarczających rozwiązania dla bankowości spółdzielczej oraz ekspertów z dziedziny szeroko rozumianego bezpieczeństwa w bankowości.

Jesteśmy przekonani, że ciekawym punktem w agendzie Forum będzie możliwość prezentacji przez uczestników rozwiązań stosowanych w Bankach Spółdzielczych. Zachęcamy Państwa do przedstawienia interesujących projektów w formie prezentacji lub demonstracji. Najciekawsze wystąpienia nagrodzimy.

http://fanb.novum.pl/

Powiązane wpisy