Do zobaczenia na Forum Liderów Banków Spółdzielczych

hotel-gromada-lotnisko-warszawa- PNG

Forum Liderów Banków Spółdzielczych to konferencja organizowana przez  Związek Banków Polskich oraz banki zrzeszające: BPS S.A. oraz SGB-Bank S.A.

Jest to największa spośród konferencji organizowanych dla środowiska BS-ów – bywam na niej od kilku lat i śledzę z zainteresowaniem tematykę tam poruszaną. Oprócz oficjalnych wystąpień, bardzo ciekawe są kuluarowe dyskusje i rozmowy, toczące się w atmosferze swobody i odprężenia na wieczornym bankiecie. Nierzadko są bardzo ciekawym źródłem informacji o nastrojach w środowisku.

Z tego co widzę (patrząc na program imprezy) poruszone będzie wiele różnych tematów. Dla mnie osobiście, najbardziej interesujące będą:

  • blok poświęcony podsumowaniu działań spółdzielni IPS,
  • blok, w którego tytule jest sformułowanie o „poszukiwaniu nowego typu relacji między bankiem zrzeszającym, a bankiem spółdzielczym”

 

W tym ostatnim bloku, jako dyskutanci, udział wezmą Panowie Prezesi obu zrzeszeń: Zdzisław Kupczyk i Paweł Pyzik. Ciekaw jestem wizji „nowego typu relacji”, jakie zaprezentują obaj Panowie.

Ponadto, jako osobę zajmującą się naukowo środowiskiem Banków Spółdzielczych, interesuje mnie także tematyka panela „Wstępna prezentacja wniosków z raportu o kadrach banków spółdzielczych”. Prof. Ławrynowicz i prof. Piasecki zaprezentują tam wyniki swoich badań.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 20 – 21 września 2017. Do zobaczenia zatem na FLBS!

Tu szczegółowy program imprezy: http://konferencje.alebank.pl/wp-content/uploads/2017/06/Program-FLBS-2017.pdf

Powiązane wpisy