IT KING partnerem ESET (Wieści z IT KING)

it_eset

Z przyjemnością informujemy iż spółka IT KING znalazła się w gronie partnerów handlowych ESET. Globalnego dostawcy rozwiązań zabezpieczających Serwery, stacje robocze i urządzenia mobilne. Z rozwiązań ESET korzysta ponad 100 mln użytkowników w 180 krajach, natomiast w Polsce programy ESET chronią 3,5 mln użytkowników.

W grupie oprogramowania ESET znajdują się rozwiązania antywirusowe takie jak NOD32 Antivirus jak i Internet Security – tzw. enpointy. Oprogramowanie jest dostępne na wszystkie platformy systemowe zarówno mobilne jak i stacjonarne.

Trzeba wspomnieć iż w teście AV-Comparatives ESET okazał się najszybszy. Antywirusy skutecznie chronią nasze komputery przed wirusami, nie zawsze jednak pozytywnie wpływają na szybkość ich pracy. AV-Comparatives, niezależny ośrodek badający skuteczność antywirusów przeprowadził test wśród 21 dostawców pakietów bezpieczeństwa dla użytkowników domowych. W badaniu został oceniony wpływ pracy programów na wydajność systemu operacyjnego, m.in. na szybkość kopiowania, archiwizacji plików, instalacji i dezinstalacji programów, uruchamiania aplikacji, pobierania stron internetowych, czy prędkości ładowania stron internetowych. Spośród rozwiązań takich producentów jak Avast, AVG, McAfee, czy Symantec, produkt firmy ESET okazał się najszybszy. Przypomnijmy że we wrześniu AV-Comparatives, w bardzo podobnym teście, sprawdził lekkość rozwiązań biznesowych. Najlepiej wypadło rozwiązanie również firmy ESET.

Obok ESET-a w ofercie IT KING z tej okazji znalazły się także produkty do backupu Barracuda Networks oraz zupełnie na czasie oprogramowanie do szyfrowania dysków Deslock+ oraz do kompleksowego rozwiązania tematu bezpieczeństwa Stormshield oraz Safetica.

Każdy zainteresowany klient może otrzymać w IT KING dostęp do materiału DEMO programów tak aby móc przetestować wybrane rozwiązania w swojej organizacji.

Oczywiście dla Banków Spółdzielczych mamy przygotowane specjalne warunki cenowe oraz program darmowych wdrożeń.

Więcej na itking.pl

IT KING zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Powiązane wpisy