Do końca roku najlepsze ceny w I-BS.pl – Serwery PRIMERGY (Wieści z I-BS.pl)

serweryPrimergy1

Żyjemy w świecie, w którym koszty energii elektrycznej stale rosną. Z tego powodu energooszczędne serwery stanowią bardzo ważny element umożliwiający znaczne zredukowanie kosztów działania infrastruktury IT.

Patrząc na całe centrum danych, można zauważyć jeszcze więcej wyzwań:

  • Czy można dodać więcej urządzeń w celu spełnienia wymogów nowych procesów biznesowych?
  • Czy system klimatyzacji może spełnić obecne i przyszłe wymagania dotyczące chłodzenia?
  • Czy ciągle używany jest ten sam schemat zasilania, zgodnie z którym zaprojektowano pierwotnie centrum danych?

Systemy serwerowe FUJITSU Primergy są zoptymalizowane, aby zapewnić jak najwyższą wydajność energetyczną. Od płyt głównych opracowanych i wyprodukowanych w Niemczech, poprzez dobór podzespołów, wszystko ma na celu zapewnienie minimalnego zużycia energii, a jednocześnie maksymalnej mocy obliczeniowej. Jednak sama wydajność energetyczna sprzętu nie wystarczy: Kompleksowe podejście do strategii IT przewiduje scenariusze rozbudowy oraz konsolidacji i wirtualizacji serwerów i pamięci masowej, dzięki czemu pomaga w pokonywaniu wyzwań.

Oto dobra wiadomość: istnieje prosty sposób, aby oszczędzać pieniądze!

Infrastruktura o wysokiej wydajności redukuje koszty klimatyzacji i energii. Nowa generacja serwerów PRIMERGY wykorzystuje podzespoły o wysokiej wydajności, zaawansowaną technologię chłodzenia i najwyższej jakości narzędzia do zarządzania energią. Dzięki temu serwery mogą pracować w szerszym zakresie temperatur, a ryzyko awarii związanych z wysoką temperaturą spada dzięki zaawansowanej konstrukcji termicznej Cool-safe®. Jeśli chodzi o przyszłość, to już teraz pracujemy nad technologiami, które umożliwią dalsze doskonalenie chłodzenia centrum danych przy użyciu systemu chłodzenia cieczą Cool-safe®. W połączeniu z koncepcjami takimi jak konsolidacja i wirtualizacja, może to doprowadzić do stworzenia bardziej ekologicznego centrum danych o niższych kosztach operacyjnych.

Systemy stelażowe FUJITSU PRIMERGY RX to uniwersalne, zoptymalizowane pod kątem pracy w stelażu serwery, które łączą najlepszą w swojej klasie wydajność i efektywność energetyczną, wyznaczając standardy dla centrum danych. W serwerach PRIMERGY RX zastosowano rozwiązania zdobyte na przełomie 20 lat rozwoju przy skrajnie niskich współczynnikach awarii, kształtujących się poniżej średniej rynkowej, które gwarantują ciągłość pracy i imponującą dostępność sprzętu.

 

We współpracy z firmą Fujitsu, w której I-BS.pl posiada status Select Expert Partner przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup serwerów i macierzy. Jeśli planujesz wymianę lub zakup nowego serwera, to koniecznie skontaktuj się z Działem Handlowym I-BS.pl i poznaj szczegóły oferty. Cena mile Cię zaskoczy.

Akcja promocyjna trwa tylko do końca roku!

Potrzebujesz szczegółowych informacji? Skontaktuj się z nami: dh@i-bs.pl!

Powiązane wpisy