Komentator RAK do AD VOC-em: „Myśle ze Pan nigdy nie pracował w BS lub Banku Zrzeszającym”

rak bmp

Szanowny Komentator RAK krytycznie odnosi się do tekstu Szanownego Komentatora AD VOC-em:

Ale demagogia,tylko krytykować,w sposób bardzo znany z lat minionych. bez cienia podania jakich kolwiek rozwiązań.Wszystko złe.Tylko rozbijać jątrzyć.Myśle ze Pan nigdy nie pracował w BS lub Banku Zrzeszającym.Czy nowy bank ABS jest panaceum na wszystko śmiem wątpić. Nie da sie uciec od rzeczywistości.Wszycy pracujemy w tym samych środowiskach i na podobnych zasadach, jedynie do celów dążymy różnymi drogami. Jedni z lepszymi efektami drudzy z gorszymi i tu jest pies pogrzebany.
Czy w wielu przypadkach sami nie walczymy ze sobą. Przykład choć by przetargi sami dla siebie stajemy się konkurencja . Prosze nie podawać za przykłady BS Brodnica czy Bank Krakowski . To dyskusja na inne miejsce. Przykładami takich wzorcowych wg. „Autorytetow bankowych” miały być BS Wołomin cz Ciechanów oraz pare innych topowych co na wszystkich galach bankowych brylowały, i co mamy tylko wstyd.

Na to AD VOC-em odpowiada:

Szanowny RAK
Prosiłby jednak o chwilę skupienia nad tym co napisałem i odpisanie merytoryczne na poszczególne punkty. A nie że mnie kolega nie lubi. Ja tylko zwróciłem uwagę Prezesowi Flanzowi, którego poglądy bardzo mi się podobają – jak bardzo odbiegają jednak od naszej szarej rzeczywistości. Ile jeszcze osób trzeba przekonać, ile dróg wyprostować, z iloma interesikami i polityczkami powalczyć… Więc życzę tej woli walki obecnym zarządom Banków Spółdzielczych. A patrząc na to co się dzieje nadal nie ma nadziei na lepsze…

Odpowiedź RAK-a:

I tu sie zgadzam w 100%

Powiązane wpisy