Tablica KANBAN w ISOF (Wieści z HEUTHES)

kanban_590

HEUTHES podjął decyzję o rozpoczęciu prac rozwojowych dotyczących tablicy Kanban w systemie ISOF. Nowa funkcjonalność jest związana z Obszarami roboczymi i będzie dostępna w systemach ISOF-ERP i ISOF-WORKFLOW.

Kanban jest metodyką umożliwiającą organizację, planowanie i sterowanie pracą. W ISOF, w układzie kolumnowym przedstawione są etykiety z działaniami planowanymi, trwającymi i wykonanymi. Metodą drag and drop można przenieść poszczególne etykiety do innego stanu. Jednocześnie w tle następują operacje na powiązanych dokumentach.

Tablica KANBAN w systemie ISOF

Kanban w systemie ISOF jest zintegrowany z grupą dokumentów obejmującą moduły (i odpowiednie funkcje systemu): CRM Aktywności (Aktywność), Sprzedaż/Zakupy (Faktura sprzedaży/zakupu), DMS (dowolne dokumenty elektroniczne np. Microsoft Excel i Word, PDF oraz Formularze ISOF), Kartoteka kontrahentów (Kontrahent), Oferty (Oferta), Portfolio (Projekt), CRM Zadaniowy (Zadanie), Zamówienia (Zamówienie od klienta), CRM Serwisowy (Zgłoszenie serwisowe), a także Produkcja (Zlecenie produkcyjne).

Dotychczas Obszary robocze w ISOF ułatwiały pracę grupową z dokumentami elektronicznymi. Wzbogacenie tej funkcjonalności o Kanban dodaje możliwość sterowania pracą operacyjną członków odpowiednich grup w firmie i pokazywanie statusu dokumentu i jego zmian oraz komentarzy.

Prace nad Kanbanem są już na tyle zaawansowane, że firma szacuje udostępnienie pierwszej wersji nowej funkcjonalności na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2018 r.

Wszystkie zmiany są tradycyjnie udostępniane bez żadnych dodatkowych opłat klientom trybu SaaS, gdyż są wliczone w miesięczny lub roczny abonament wynajmu systemu oraz klientom trybu licencji z wykupioną subskrypcją nowych wersji.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.heuthes.pl.

Powiązane wpisy