Bezczelność premiera Izraela

izrael — kopia bmp

Tak, niektórzy Żydzi sami budują antysemityzm. Podkreślam; niektórzy. Myślę ze Żydzi mieszkający w Polsce, mający tu rodziny i tu przodków w większości oburzają sie na postawę premiera Netanjahu. Taką przynajmniej mam nadzieję, iż myślą tak ci Żydzi, którzy czują się Polakami. To nie jest tylko wyraz podłości rządu Izraela – to część planu reparacji w kwocie 65 mld dolarów, które chcą od nas wyłudzić niektóre środowiska „przemysłu holokaust”. Służy temu też procedowana w Kongresie USA ustawa 477 dot. tzw. mienia bezdziedzicznego. Zgodnie z prawem europejskim przechodzi ono na rzecz skarbu Państwa. Zdaniem Żydów ze środowisk „przemysłu holokaust” – na rzecz etnicznej wspólnoty plemiennej. Kongres USA chce bezprawiu nadać znamiona prawa.

Po wydrenowaniu RFN na kwotę 100 mld marek, „odessaniu” martwych kont z bankowość szwajcarskich, rząd Izraela szykuje się tym razem do eksploracji Polski. Reakcją Polski powinno być zdecydowane NIE!

Publicysta Stanisław Michalkiewicz pisze: „Żydzi podpisują się już nie pod niemiecką, ale – pod nazistowską polityką historyczną!”

Z kolej prof. Jan Żaryn cytuje Izaaka Singera:

antysemityzm

izrael

Powiązane wpisy

Jeden komentarz na temat: “Bezczelność premiera Izraela

 1. Albert Sadowski

  Wikipedia o Israelu SIngerze. Proszę zwrócić uwagę na cytaty jego wypowiedzi:
  Israel Singer (ur. 29 lipca 1942 w Nowym Jorku) – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 1986–2001.

  Israel Singer dorastał w nowojorskim Brooklynie jako syn imigrantów z Austrii. Studiował politologię i teorię polityki w Nowym Jorku i na Uniwersytecie Bar-Ilan w Izraelu.

  W 1987 liderzy Światowego Kongresu Żydów Israel Singer i Elan Steinberg ostrzegali: „Jeśli Austriacy wybiorą byłego nazistę na prezydenta doświadczą sześciu ciężkich lat”. Wypowiedź ta została zinterpretowana jako groźba pod adresem wszystkich Austriaków.

  W 1996 na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires Singer zakomunikował: „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (…) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”. Wypowiedź ta była komentowana jako groźba pod adresem Polski.