Pan Prez. G. Flanz (BS Toruń): BS-y zamiast zajmować się klientem będą zajmować się deliberowaniem, do którego zrzeszenia się „zapisać”. Absurdy.

rsz_flanz

Szanowny Pan Prezes Grzegorz Flanz (BS Toruń) odnosi się do tekstu Publicysty BS BLOG-a OBSERWATOR-a i dyskusji, którą ten tekst wywołał:

Teoria liczb itp. – tego typu akademickie rozważania nic nie wniosą. Czyżby wprost wnioskować, że bardziej pożądane jest utworzenie kolejnych pięciu (a może dziesięciu) banków zrzeszających?
„Jeśli powstanie dostatecznie dużo prób utworzenia nowych banków/zrzeszeń to jest większa szansa, że jakiś z nich osiągnie dostateczną jakość” – czy autor tych słów ten pomysł rozpatrywał wg biznesowych kryteriów? Przecież takim „próbom” dedykowanych jest mnóstwo zasobów! A nam brakuje zasobów, aby zdobywać klientów i udziały w rynku.

BS-y zamiast zajmować się klientem będą zajmować się deliberowaniem, do którego zrzeszenia się „zapisać”. Absurdy.

Panu Prezesowi odpowiada Szanowny Komentator GRUBY:

Szanowny Panie Prezesie! Miałem przyjemność rozmowy z ludźmi którzy tworzą, współtworzą, organizują w tym momencie nowe zrzeszenie. Są zdecydowani i bardzo zdeterminowani i myślę, że żadne rozważania, akademickie czy nie, tego nie zmienią. Pozdrawiam

A tu rzeczony art. Szanownego Publicysty OBSERWATOR-a i obszerna dyskusja na jego temat:

Publicysta BS BLOG-a OBSERWATOR: „Jeśli powstanie dostatecznie dużo prób utworzenia nowych banków/zrzeszeń to jest większa szansa, że jakiś z nich osiągnie dostateczną jakość”

Powiązane wpisy