Israel Singer: „Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym”

singer 2

Tak, byli Polacy, którzy donosili na Żydów. Byli też i Żydzi, którzy po wojnie w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego torturowali i zabijali AK-owców. Krzywdy były z obu stron.

Moja św. p. Babcia pomagała Żydom, zawożąc im do Warszawskiego Getta pozostawione w moim miasteczku kosztowności – ryzykując życiem. Ci Żydzi przetrwali – być może dzięki tym precjozom. Mój św. p. Pradziadek zginął w Oświęcimiu. Nie Polacy go wsadzili do tego „polskiego obozu koncentracyjnego” i nie przez Polaków tam został zamordowany. Odbieram to więc osobiście i dla mnie stanowisko rządu Izraela jest oburzające.

Obecna postawa rządu Izraela nie jest jednak tylko zwykłą, bezrozumną podłością. Wpisuje się w plan „poniżania Polski na forum międzynarodowym”, którego celem jest zbudowanie uzasadnienia do egzekucji roszczeń dot. majątku po-żydowskiego.

Israel Singer – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 1986–2001:

”Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym”.

Prawo polskie (jak również prawo innych narodów Europy) uznaje przepadek każdego mienia bezdziedzicznego na rzecz państwa, czyli tyczy się to mienia, dla którego nie ma spadkobierców. Jeżeli jednak spadkobiercy przeżyli, mają absolutne prawo odzyskać to mienie (i to się dzieje, wielu Żydów odzyskało w ten sposób swoje majątki – i słusznie: święte prawo własności).

singerNatomiast Żydzi amerykańscy w kongresie USA forsują ustawę 447, która ma uzasadnić zajęcie pożydowskiego mienia bezdziedzicznego na rzecz żydowskiej wspólnoty etnicznej. „Polskie obozy koncentracyjne” to część planu „uzasadniania” tych roszczeń, realizowanego przez środowiska „przemysłu holokaust”. Chodzi o to, by Polaków uczynić współwinnymi holokaustu, a potem wystąpić z żądaniami rekompensaty finansowej. Nie jest ot więc tylko podłość, ale też i cynizm. Żydzi ze środowiska „przemysłu holokaust” de facto wystąpili już o to dawno temu, żądając 65 mld dolarów (to ponad połowa rocznego budżetu państwa!). Poprzednia ekipa rządząca planowała na ten cel m.in. sprzedać polskie lasy państwowe.

Wikipedia: Israel Singer (ur. 29 lipca 1942 w Nowym Jorku) – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 1986–2001.

Israel Singer dorastał w nowojorskim Brooklynie jako syn imigrantów z Austrii. Studiował politologię i teorię polityki w Nowym Jorku i na Uniwersytecie Bar-Ilan w Izraelu.

W 1987 liderzy Światowego Kongresu Żydów Israel Singer i Elan Steinberg ostrzegali: „Jeśli Austriacy wybiorą byłego nazistę na prezydenta doświadczą sześciu ciężkich lat”. Wypowiedź ta została zinterpretowana jako groźba pod adresem wszystkich Austriaków.

W 1996 na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires Singer zakomunikował: „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (…) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”. Wypowiedź ta była komentowana jako groźba pod adresem Polski.

 

Powiązane wpisy

Jeden komentarz na temat: “Israel Singer: „Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym”

  1. I'm Your Turbo Lover

    Bardzo ważny artykuł. Dzięki za to. Pozwala to zrozumieć więcej na temat tego co się obecnie dzieje w relacjach polsko – izraelskich.