Pochlebne i niepochlebne komentarze Czytelników BS BLOG-a nt. nowej Prezes SGB Banku

jankowiak 1 komentują B

BS BLOG, jak to BS BLOG, jest wolnym forum wymiany myśli i opinii. Komentarze, które tu się pojawiają, nie są cenzurowane i dlatego są odzwierciedleniem różnych poglądów środowiska. Także i opinie zamieszczane w portalu nt. p.o. Prezes SGB Banku, pani Karoliny Jankowiak są różne – pochlebne, i te mniej pochlebne:

Komentator SPÓŁDZIELCA pisze:

Tylko, że nikt póki co nie powiedział, że p. Karolina Jankowiak ma być prezesem docelowo. Na razie jest p.o. , a potem konkurs. Po drugie należałoby także ocenić jej dotychczasową postawę. Tzn. była w poprzednim i obecnym zarządzie. Jeśli były kandydat miał rację stawiając konkretne zarzuty poprzednikom to także jej. Jeśli się z nimi nie zgadzała to dlaczego z tym nie wystąpiła? Jeśli się zgadzała to brała część winy na siebie. Poza tym legitymizowanie niektórych działań p. Pyzika nie daje jej dobrego świadectwa. Jedynym ludzkim uzasadnieniem jej postawy jest strach przed utratę pracy.

Komentator DREAMER:

Świetny fachowiec ! Gratuluję wyboru i liczę ze wniesie wiele do bankowosci spółdzielczej.

Komentator TOKIO:

Wiedza, przewidywalność, obiektywizm, zaangażowanie, opanowanie, asertywność, umiejętne zarządzaniem emocjami, bardzo konstruktywna – idziemy naprzód ! Decyzja napawa optymizmem na lepsze jutro bankowosci spółdzielczej.

Tu szerzej o nowej Szefowej SGB Banku; póki co – p.o.:

Nowa Prezes (p.o.) SGB Banku – pierwsze komentarze

Powiązane wpisy

2 komentarze na temat “Pochlebne i niepochlebne komentarze Czytelników BS BLOG-a nt. nowej Prezes SGB Banku

  1. tomasz

    Pani Prezes tą wyważona kobieta

  2. tomasz

    Przepraszam za literówkę Pani Prezes jest wyważoną, mądrą Kobietą