Rekord – 25 000 odsłon: O co mi chodziło zakładając BS BLOG-a?

1200 komentarzy b

Gdy zakładałem BS BLOG-a jednym z założeń, jakie przyjąłem, było to, by portal ten „toczył się” jak dyskusja kolegów; właśnie kolegów, ludzi, którzy są ze sobą zżyci, którzy rozmawiają i poważnie, ale też i lekko, z pewną dozą luzu. Nie chciałem medium nadętego, pompatycznego, czy nadmiernie poważnego. Czytając komentarze widzimy w nich bardzo często właśnie ten ton wypowiedzi: koleżeński, lekki, sympatyczny. Ot tak właśnie „Koledzy z BS-ów mówią do Kolegów z BS-ów”. Cieszę się, że tak jest 🙂

Każdy swoje zdanie może na BS BLOG-u zaprezentować, bez ryzyka ocenzurowania.

Szanowni Państwo, bardzo zależało mi na tym, żeby BS BLOG nie był medium „drętwym” i „nadętym”. Jestem osobą pogodną i uważam, że poczucie humoru jest wprost niezbędne, by znajdować życie ciekawym i by być szczęśliwym człowiekiem. Na BS BLOG-u jest życie, ewidentnie jest życie, jest dynamika dyskusji. Ba! – jest dyskusja, realna, polemiczna, taka w której ścierają się różne światopoglądy.

BS B?LOG ma też wersję mobilną.
BS BSLOG ma też wersję mobilną.

A fakt, że komentarzy Szanownych Czytelników jest już ponad 1200 świadczy, że środowisku było potrzebne takie medium. Świadczy też o tym, że BS-owcy tu chętnie zaglądają.

I zaglądają CORAZ CZĘŚCIEJ – ostatnio padł kolejny rekord odsłon: ponad 25000 w ciągu miesiąca (poprzedni 22500). Jestem przekonany, że ta duża chęć i rozwijający się nawyk zaglądania na BS BLOG-a wynika w istotnym stopniu z charakteru narracji wypowiedzi tu zamieszczanych. Ludzie nie lubią nudy, banału, konwencji. Ludzie lubią publicystykę profesjonalną, ale żywą, wartką, czasem intrygującą, czasem wręcz zabawną.

Serdeczne podziękowania Szanownym Publicystom i Komentatorom BS BLOGA! – to dzięki Państwu powstaje CO NAJMNIEJ 2/3 treści portalu!

Sukces czytelniczy BS BLOG-a jest Państwa sukcesem!

Powiązane wpisy

6 komentarze na temat “Rekord – 25 000 odsłon: O co mi chodziło zakładając BS BLOG-a?

 1. MIKO

  2/3 treści portalu (kogo? czego?)

  1. Albert Sadowski

   Zawsze mam wątpliwości :-). Słowniki poprawiają na „portalu”, podczas gdy werbalnie wiele osób mówi „portala” – np. publicyści internetowi. Mówią
   – na łamach naszego portala, oraz
   – w naszym portalu.
   Czyli wygląda na to, że preferują w dopełniaczu „portala”, a w celowniku „portalu”. Ale słowniki co do dopełniacza sugerują „portalu”.

  2. Albert Sadowski

   Poprawię, choć nie mam przekonania 🙂 Dziękuję za sugestię…

  3. Albert Sadowski

   Podobnie jest ze słowem „tort”. Są regiony Polski, gdzie mówi się „trochę tortu”, a są i takie, gdzie mówi się „trochę torta” – i nie jest to określenie gwarowe; tak np. mówi też inteligencja (np. pewien mój znajomy historyk używa tego określenia). Normy językowe są płynne.

 2. gruby

  pomimo językowych wątpliwości i tak należy pogratulować wynika 🙂
  pozdrawiam

  1. Albert Sadowski

   Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie 🙂