KATARZYNA o prez. Dąbrowskim: „Dowiedzieliśmy się o jego podróżach zagranicznych oraz że jeśli nie wyrobimy planów to czekają nas zwolnienia”

dąbrowski po ang b

Szanowna Komentatorka KATARZYNA pisze o pierwszym spotkaniu pracowników SGB Banku  z nowo-wybranym Prez. Dąbrowskim:

Hmmm. Bardzo ciekawe, bardzo. Pierwsze jaskółki zwiastujace zmiany już są. Prezes odbył spotkanie z pracownikami banku. Dowiedzieliśmy się o jego podróżach zagranicznych oraz że jeśli nie wyrobimy planów to czekają nas zwolnienia. Szkoda tylko że nie wie, że sgb to nie bank komercyjny i dlatego nie wiadomo o jakich planach mówił…. bo takich zwyczajnie nie ma…

Sz. Kom. KATARZYNA zwraca się też do JANA RADOSNEGO (niewybranego przez RN na Prezesa SGB Banku):

Witam. Moją wypowiedź kieruje do Pana Jana Radosnego: czy złożył Pan odwołanie od decyzji rady? Czy poinformował Pan IPS o zaistniałych uchybieniach? Czy inni kandydaci tez zostali w ten sposób potraktowani? To bardzo ważne w mojej ocenie. Nie może być żadnych watpliwosci, że wybor jest ważny. Pozdrawiam

Powiązane wpisy

Jeden komentarz na temat: “KATARZYNA o prez. Dąbrowskim: „Dowiedzieliśmy się o jego podróżach zagranicznych oraz że jeśli nie wyrobimy planów to czekają nas zwolnienia”

  1. Magdalena Z

    Oj, z jakiego trolowego konta urwała się pani Katarzyna? 🙂 Byłam na tym spotkaniu z prezesem. Naprawdę miły człowiek, z dużą wiedzą. Ani słowa o zwolnieniach czy wyrabianiu planów nie było. Było za to sporo o rozwoju banku i roli pracowników w tym rozwoju – wszystko bardzo pozytywnie. Naprawdę, trudno momentami zrozumieć tę falę niechęci do nowości, jaką tu widać.