MAGDALENA Z o Prez. Dąbrowskim (SGB): „Byłam na tym spotkaniu z prezesem. Naprawdę miły człowiek, z dużą wiedzą”

j dąbrowski 2 bmp

Sz. Kom. MAGDALENA Z odpowiada Sz. Kom. KATARZYNIE:

Oj, z jakiego trolowego konta urwała się pani Katarzyna? 🙂 Byłam na tym spotkaniu z prezesem. Naprawdę miły człowiek, z dużą wiedzą. Ani słowa o zwolnieniach czy wyrabianiu planów nie było. Było za to sporo o rozwoju banku i roli pracowników w tym rozwoju – wszystko bardzo pozytywnie. Naprawdę, trudno momentami zrozumieć tę falę niechęci do nowości, jaką tu widać.

Sz. Kom. PREZES:

Prezesa banku należy powoływać, a nie wybierać. Jeśli ktoś rozumie tę subtelną różnicę, to więcej komentarzy nie trzeba. A większość banków spółdzielczych już dawno podporządkowała się „grupie trzymającej władzę”, więc samodzielnych refleksji zasadniczo brak; dominuje pogląd: „jak każą, tak trzeba robić, bo przyjdzie IPS i nas zlikwiduje”.

Powiązane wpisy

2 komentarze na temat “MAGDALENA Z o Prez. Dąbrowskim (SGB): „Byłam na tym spotkaniu z prezesem. Naprawdę miły człowiek, z dużą wiedzą”

  1. Michał Plotka

    Nie wiem czy obie Panie były na tym samym spotkaniu? Ja nie byłem na żadnym spotkaniu z nowym Prezesem. Ale z przekazu od innych kolegów wiem że odebrali je jako przykecenie sruby i rozliczanie założonych planów dla uzyskania dobrego wyniku przeź bank.. To akurat dobre dla banku. Będzie rok czyste kadrowych i dobrze bo cześć osób nie przystaje do rzeczywistości. Mierzi mnie widok o godz. 16 tłoku przy windach i szybkiego opuszczenia parkingu. Dobrze ze nowy prezes to zmieni. Desant warszawski wkrótce przybędzie. Dużo się zmieni

  2. Katarzyna

    To chyba na innym spotkaniu Pani była. Proszę ponadto sprawdzić jakie wyniki Pan Prezes osiągnął w Raiffeisen, dnb nord to znajdzie Pani odpowiedz co nas czeka. Proszę sprawdzić czy sam odszedł z banku czy go o to poproszono.