MICHAŁ PLOTKA o przyszłości SGB Banku: ” Będzie rok czyste kadrowych i dobrze bo cześć osób nie przystaje do rzeczywistości”

sgb budynek

Wygląda na to, że na BS BLOG-u uaktywnili się pracownicy SGB Banku. Oto ich polemika: 

Sz. Kom. MICHAŁ PŁOTKA pisze:

Nie wiem czy obie Panie były na tym samym spotkaniu? Ja nie byłem na żadnym spotkaniu z nowym Prezesem. Ale z przekazu od innych kolegów wiem że odebrali je jako przykecenie sruby i rozliczanie założonych planów dla uzyskania dobrego wyniku przeź bank.. To akurat dobre dla banku. Będzie rok czyste kadrowych i dobrze bo cześć osób nie przystaje do rzeczywistości. Mierzi mnie widok o godz. 16 tłoku przy windach i szybkiego opuszczenia parkingu. Dobrze ze nowy prezes to zmieni. Desant warszawski wkrótce przybędzie. Dużo się zmieni

KATARZYNA komentuje:

To chyba na innym spotkaniu Pani była. Proszę ponadto sprawdzić jakie wyniki Pan Prezes osiągnął w Raiffeisen, dnb nord to znajdzie Pani odpowiedz co nas czeka. Proszę sprawdzić czy sam odszedł z banku czy go o to poproszono.

Powiązane wpisy

Jeden komentarz na temat: “MICHAŁ PLOTKA o przyszłości SGB Banku: ” Będzie rok czyste kadrowych i dobrze bo cześć osób nie przystaje do rzeczywistości”

  1. Michał Plotka

    Najbardziej gorące „stołki” mają dyrektorzy Departamentów skarbu i windykacji. Info z bliskich Prezesowi kręgów, Pan Prezes złożył już propozycje tych stanowisk konkretnym osobom.