PAOD założona przez Sz. Publicystę P. Wańka ma sekcję na BS BLOG-u

paweł waniekk paod bmp

Mój Szanowny Kolega Paweł Waniek (Publicysta BS BLOG-a z P-MBS w Jedlińsku) założył Polską Agencję Ochrony Danych. Firma ma swoją sekcję na BS BLOG-a; zachęcam do lektury zamieszczonych tam publikacji, ponieważ to naprawdę interesujące materiały merytoryczne, dotyczące RODO. Widać, że autorzy artykułów to profesjonaliści, którzy o Rozporządzeniu wiedzą naprawdę dużo.

PAOD specjalizuje się w outsourcingu funkcji IOD (być może to zainteresuje niektóre BS-y) i w konsultingu związanym z RODO. Outsourcing funkcji Inspektora Ochrony Danych to rozwiązanie, na które zapewne zdecyduje się część BS-ów, w obliczu de facto zakazu sprawowania tej funkcji przez osoby pracujące w Banku na stanowisku kierowniczym. Jeżeli w BS-ie nie uda się znaleźć osoby spośród personelu nie-kierowniczego, to wszystko wskazuje na to, że Bank będzie skazany na outsourcing. Jedną z alternatyw do rozważenia będzie więc outsourcing w wykonaniu PAOD – proszę przeczytać artykuły w sekcji

2WIEŚCI Z PAOD

a przekonają się Państwo, że faktycznie napisali je specjaliści.

Mój Szanowny Kolega Paweł Waniek jest Prezesem Polskiej Agencji Ochrony Danych i jej współzałożycielem. Koledze Pawłowi i jego Współpracownikom BS BLOG życzy wielu sukcesów i dynamicznego rozwoju firmy!

 

Wieści z PAOD

Powiązane wpisy

2 komentarze na temat “PAOD założona przez Sz. Publicystę P. Wańka ma sekcję na BS BLOG-u

 1. Paweł Waniek

  W imieniu swoim oraz całego Zespołu PAOD-u bardzo dziękujemy Drogi Albercie za utworzenie sekcji oraz ciepłe słowa skierowane pod naszym adresem. Motywuje to nas do jeszcze cięższej i wytężonej pracy, której już teraz nie brakuje 🙂 Tobie z kolei życzymy, aby BS BLOG notował tak jak do tej pory regularny wzrost odsłon i komentarzy bo to niewątpliwie buduje poziom satysfakcji z decyzji o założeniu tego bloga :).
  Pozdrawiamy
  PAOD

  1. Albert Sadowski

   Bardzo dziękuję i pozdrawiam 🙂