I. TARKOWSKI składa na mnie donos. Chce też, by zajęło się mną CBA. ;-)

sado maso 1 bmp

Sz. Kom. IGOR TARKOWSKI chce, by zajęło się mną CBA. Przypuszczam, że chodzi Mu o Centralne Biuro ANTYKONCEPCYJNE. Sz. Kom. pisze: 

Łaskawco… Pozwala Pan tolerować moje komentarze.

Dziękuję i mam prośbę: niech Pan przestanie kraść cudzą własność intelektualną – fotografia, której Pan użył jest własnością magazynu Feminity. Wystarczy, że naciąga Pan banki spółdzielcze na swoje szkolenia, nie musi Pan kraść cudzych fotografii, nawet, jeśli pochodzą z Internetu.

Cieszę się, że Pan lansuje moje teksty – mam wrażenie, że powoli przejmuję Pański blog, choć wolałbym nie być utożsamiany z kradzieżą zdjęć czy grafik. Większość z nich na tym blogu to cudza własność, a w najlepszym razie – materiały podbierane ze stocków, w małym formacie. To dlatego wydał Pan tylko 1000 złotych na blog, bo nie musi Pan płacić nikomu za prawa autorskie, prawda?

kondratPS. Napisałem maila do Feminity z linkiem i screenem do Pańskiego bloga, może to otrzeźwi te pańskie zapędy do jumania cudzych fotek. Fee… Wstyd jest kraść. I pomyśleć, że tak chętnie pozwala Pan tutaj na stawianie zarzutów innym ludziom…

Całej reszty nie komentuję: Pan nie odpowiada na publiczne pytania o sposób wyłaniania Pańskiej firmy do celów szkoleniowych w BSach, co uważam za skandal i mam nadzieję, że kiedyś trafi Pan pod lupę CBA, ja więc nie będę odnosił się do dywagacji o tym, że blog jest otwarty i oblegany przez publiczność. Nie widzę Google Analytics i nie widzę geograficznego rozkładu userów – obstawiam Radom i okolice 🙂

Do powyższego odnosi się Sz. Kom. AD VOCEM:

Panie Igorze
Jak chce się kogoś oskarżyć, to najpierw trzeba sprawdzić dokładnie – to że dane zdjęcie jest publikowane na jakimś portalu nie oznacza, że ten portal ma do zdjęcia prawa autorskie.
Proszę poszukać wspomnianego zdjęcia na https://www.shutterstock.com/
Dowie się Pan, że autorem ilustracji jest Igor Dolgov z Moskwy, a zdjęcie udostępniane jest bez tantiem, więc Pana „donos” może być odebrany przez magazyn Feminity,, (który również wykorzystał to zdjęcie) w sposób humorystyczny. Ciekawe czy napisał Pan do nich po słowacku? Ogólnie polecam tą stronę, jako źródło materiałów wolnych od tantiem gdyby Pan samodzielnie chciał prowadzić swój blog (może uda się Panu coś wypromować? Jakieś szkolenia?).
Jakoś nie skupia się Pan na tym, że żadne ze zrzeszeń nie pokusiło się o udostępnienie medium do otwartej dyskusji na temat „tego co nas boli” (bez konsekwencji zwolnień, czy innych działań represyjnych decydentów niezadowolonych z krytyki). Lepiej manipulować wedle zasady „dziel i rządź”.
Sam Pan wspomina o swoim Banku przez pryzmat straconych szans… Pisze Pan, że nie raczej nie wróci Pan tam do pracy. Dlaczego nie próbował Pan aktywnie walczyć u siebie o lepsze jutro banku? Czyżby Zarząd nie akceptował krytyki? Wkładanie głowy w piasek nie jest dobrym rozwiązaniem, ciągłe zamiatanie brudów pod dywan również, co widać po efektach w Zrzeszeniach i niektórych bankach spółdzielczych.
Wie Pan jak nazywają się gryzonie opuszające tonący statek?
Dlatego nie wiem czemu oprócz Pana merytorycznych i ciekawych wpisów, pojawiają się tak zajadłe ataki na właściciela blogu. Jak ten blog zniknie, nie będzie żadnego takiego medium.
A może zamiast krytykować, proszę konstruktywnie założyć własny blog, w którym wycinał Pan będzie wszystkie „plotkarskie” wpisy i porozmawiamy merytorycznie na temat co „boli” i jak próbować to naprawić? Bo mnie te wpisy plotkarskie również irytują…..Ale wolę już to niż całkowity brak takiego medium. A co do reklam? A z czego żyją gogle, gazety ?

A tu art., który zapoczątkował tę – jakże osobliwą – dyskusję:

Komentarze I. TARKOWSKIEGO bardzo przysługują się BS BLOG-owi

Powiązane wpisy

5 komentarze na temat “I. TARKOWSKI składa na mnie donos. Chce też, by zajęło się mną CBA. ;-)

 1. Arkadiusz Janicki

  Pan Tarkowski to osoba (bardzo możliwe że osoby) wynajęta przez SGB. Prezentuje tu ubecką mentalność zastraszanie komentujących odpowiedzialnością karną, donosy na Autora bloga, oczernianie poprzedniego zarządu, ciągłe wspominanie o prokuraturze. Obecny Zarząd kontynuuje to co robil Pyzik, który ciągle ma duży wpływ na Zarząd.. Szkoda że zamiast ocieplać swój wizerunek p. Dąbrowski (Tarkowski) woli pluć na innych. Wstyd dla Zarządu SGB Banku.. Wstyd

  1. Igor Tarkowski

   Jedno się zgadza: jestem osobą. To fakt niezaprzeczalny.

   Co do lęków Pana Alberta, pragnę go uspokoić – nie wysyłam donosów nigdy i na nikogo. Mam jedynie nadzieję, że zlecenia, które otrzymuje Pan z banków są oparte nie na systemie koleżeńskich zleceń – które tak świetnie opisał Pański obrońca pod innym postem – lecz na uczciwie przeprowadzonych przetargach/konkursach ofert. Jeśli tak nie jest, to mam nadzieję, że kolejni prezesi w trosce o transparentność wydatków, zaczną się zastanawiać, czy może jednak nie byłoby czyściej wynajmować Pana na podstawie jasnych procedur.

   Jeśli u Pana z tym wszystkim w porządku – to Pan się nie boi żadnego CBA. Mogą Panu skoczyć. Mnie też.

   PS. Widzi Pan, jak łatwo z myśliwego stać się ofiarą? Jak łatwo wznieca się wątpliwości? CBDO

   PS2. Rozumiem, że stać Pana na polemiki wyłącznie pod obcymi nickami, bo jako Albert Sadowski wstawia Pan tylko seksistowskie wtręty lub gołe dupy. Ma Pan cokolwiek do powiedzenia pod swoim nazwiskiem, Panie Doktorze?

 2. Jan

  Tarkowski (Dąbrowski? Pyzik?) straszy autora bloga CBA. Niezłe. Wszyscy związani z aferą sprzedania obligacji Getback są na celowniku CBA. Pan Dąbrowski jako twórca, były prezes i przewodniczący rady nadzorczej Domu Maklerskiego Michael Ström (chwalili się prawie 300 mln zł sprzedanych obligacji Getback) jest wysoko na liście zainteresowania służb w tej sprawie. W Polskim Domu Maklerskiego pierwsze aresztowania za nami. Co będzie dalej?

  1. Igor Tarkowski

   Za chwilę Sadowski zrobi z tej serii wpisów Jana Trolla główne posty na swoim pseudoblogu -i o to chodzi. Grillujemy innych i przykrywamy kradzieże zdjęć oraz własne kolesiostwo.

 3. Grzegorz

  Ja bardziej martwię sytuacją SGB niż przepychankami słownymi. Jesteście Panowie śmieszni (Jan, Igor i Albert)
  Widzieliście te informacje?
  http://www.rp.pl/Banki/307169956-Obnizony-rating-SGB-Banku.html
  http://www.eurorating.com/pl/aktualnosci/2018-07/sgb-bank-sa—obnizenie-ratingu-kredytowego-z-bb–do-b,p114929
  https://dziennikbs.pl/2018/07/kontrowersje-w-zarzadzie-oraz-postepowanie-prokuratorskie-przyczyna-obnizenia-ratingu-banku-sgb/

  Kontrowersje związane z powołanym przez radę nadzorczą poprzednim kandydatem na prezesa (którego zatwierdzenia ostatecznie odmówiła Komisja Nadzoru Finansowego) oraz prowadzone przez prokuraturę postępowanie z zawiadomienia SGB-Banku związane z działalnością członków aktualnego zarządu banku.