I. TARKOWSKI pyta mnie: „Panie – na jakich zasadach żyje Pan z BSów?”

pytajnik

Sz. Kom. IGOR TARKOWSKI pisze:

Ad Vocem, czyli Panie Albercie…

Niech Pan lepiej zmilczy i przestanie podkradać zdjęcia portalom, a potem pisze pod pseudonimami…

Nie jestem gryzoniem, który opuszcza jakikolwiek statek – zdrowie jest ważniejsze od przywiązania do marki, nieprawdaż? Gdybym miał siłę, pracowałbym nadal w BS. Proszę się ze mną zamienić na dializy, wtedy pogadamy.

Wszystkie, albo większość zdjęć tu zamieszczanych to zdjęcia wyrywane z Sieci. Na rympał, za darmochę. Tak to widzę. Nie ma żadnych znaczników pokazujących źródło. Nigdy. Feminity odpisało mi, że kierują sprawę do prawników, bo materiał fotograficzny mają na wyłączność. A rozmawiamy po angielsku, proszę Pana Alberta, to taki język znany w Słowacji i Polsce.

Rozumiem, że Panu by zależało, żebym założył własny blog i dał Panu spokój, w sensie – nie zadawał pytań np. o powiązania z prezesami BSów. Ale to byłoby zbyt wygodne dla Pana. Najlepiej ustawić się w roli jedynego sprawiedliwego – Pan może krytykować wszystkich, ale nikt nie może krytykować Pana.

Ponawiam więc pytanie – w jakim trybie pozyskuje Pan zlecenia od BSów? Czy obowiązuje kryterium kolesiostwa czy przetargi? Kto w nich startuje? Jakie są kryteria wyboru? Kto i za jaką cenę wygrywa te przetargi?

Może Pan odbijać piłeczkę w moją stronę i udawać wariata, który myśli, że chodzi mi wyłącznie o kradzione zdjęcia. O to też. Ale bardziej mnie interesuje – jak Pan zdobywa te kontrakty i czy jest to zgodne z zasadami zamówień publicznych – czy raczej z kolesiostwem?

To pytanie zadaję tu Panu czwarty lub piąty raz. I ciągle zero odpowiedzi. Może Pan tu jumać sobie zdjęcia, ale kiedy Pan żyje z pieniędzy BSów, to ja pytam – na jakich zasadach?

Panie – na jakich zasadach żyje Pan z BSów?

I poproszę o jasną odpowiedź. Na przykład o linki do publicznych ogłoszeń, w których Pan wygrał dając lepszą ofertę.

Pan się nie boi. Proszę to napisać pod własnym nazwiskiem, nie potrzebuje Pan obcych nicków, prawda?

Powiązane wpisy